| anonim_4396 a întrebat:

M-am masturbat mai demult si din greseala mi-am bagat degetul in vagin si as vrea sa stiu daca mai sunt virgina pentru ca acum cand pun mana simt himenul care nu pare a fi rupt FundaVOT

Răspuns Câştigător
| GossipGirL93 a răspuns:

Nu iti fa griji ca nu te poti dizvirgina cu degetul, am avut niste lectii cu aceasta tema si acolo mi s-a spus ca este ireal ca sa te divirginezi este nevoie de penis cu o anumita lungime ca sa ajunga pina in vaginul tau))) big grin

4 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Da care e problema te poti masturba in continuare dar fara sa introduci degetul doar sa te masezi de ce nu o faci?

| iubaretulcata a răspuns:

Exista baieti de aceia suntem ..de ce sa faci asa ceva ..doamne si cu voi fetele...va introduceti acolo numai ce trebuie nu introduceti

| neinteresat a răspuns:

O data ce nu ai avut contact sexual cu nimeni inca esti virginawinking

| PapusikaluiDanutz19 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun.Si eu sunt casatorita de 6 luni si de cand mi-am inceput viata sexuala pana acum nu am sangerat deloc, dar am fost la medic si mi-a spus ca nu mai sunt virgina.Deci sunt posibile amandoua variantele, doar sa il fi atins sau sa ai himen elastic si sa te fi dezvirginat fara sa sangerezi!