| blondasexy21 a întrebat:

Auziti? Daca m-am masturbat mai sunt virgina? Nu mi-am bagat nimic in vagin ci doar frecam cu degetul pe dinafara.Credeti ca mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| MaximusBommel a răspuns:

Da, esti virgina. Virginitatea se pierde in momentul in care intretii un act sexual, astfel producandu-se o ruptura a himenului.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti virgina

| DNSK a răspuns:

Pf..copii..lasa-ti drogurile, sexul si alcoolul..sunteti doar copii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nici macar nu stii ce inseamna masturbatul si virginitatea de ce nu iti cauti alte ocupatii?

| Emilian65 a răspuns:

Da mai esti virgina! Dezvirginarea se face in urma unui act sexual, tu nefacand sex(asa cum spui) inseamna ca esti virgina.

| Dariusuu a răspuns:

Da mai eşti!

| Alcyon a răspuns:

Esti virgina pana intretii relatii sexuale cu un baiat.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Scuză-mă, da' n-aud!

| BbyCriss a răspuns:

Da,esti

| Toader_Alex_1989 a răspuns:

Normal ca mai esti virgina.

| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Desigur ca mai esti laughing se spune ca daca iti bagi anumite "obiecte" in vagin te poti dezvirgina, asa ca nu iti face griji in privinta asta. Lasa masturbatul, nu este bine, mai bine o faci cu un baiat si gata laughing