| GeXz a întrebat:

M`am sarutat cu o fata care nu ma iubeste asa cred eu din punctul meu de vedere ( chestia este ca asta sa mai intamplat de cateva ori cu aceeasi fata ) dar ii place de alt baiat am fost ceva timp cu ea dar nu prea a tinut relatia
oare tine la mine straight face?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si daca cu celalalt baiat a incercat doar sa te faca pe tine gelos,sau sa-ti atraga atentia?
Vezi ca e posibil sa te placa,fetele nu obisnuiesc sa se sarute asa, la intamplare, decat daca intamplator sunt panarame.Si nu cred ca fata ta ar fi asa ceva.
Ia fii mai atent!

| mihaibr11 a răspuns:

Dragostea apare rar si, de obicei, mai tarziu intr-o relatie. Din ce spui tu e vb doar de atractie. Ii placi nu e vb de dragoste. Acum fa ce simti ca trebuie sa faci. Succes

| Teo a răspuns:

Frate intreab-o in fata, direct si uitate la privirea si expresia de pe fata ei pentru ca poate sa spuna nu dar sa fie da, daca spune ca tine la tine spune-i tu ce simti pentru ea(daca simti ceva pentru ea) si poate o sa incepeti o relatie noua.La faza asta nu ai ce pierde poti sa castigi fata.
Mult succes.happy

| Joker1958 a răspuns:

Pai mai incearca sa vb cu ea vezi poate it idai seama daca tine sau nu la tine big grin

| sofiamaria a răspuns:

Iti ramane doar s-o intrebi direct, scapi de nelamuriri in modul asta.