| AaLexS a întrebat:

Deci va rog vreau un raspuns cat mai rapid! Si dau FUNDA! happy
Acum 2 luni m-am combinat cu un baiat, suntem din aceeasi scoala ..Doar ca el e in clasa. a 7-a si eu a 6-a. Si el era foarte timid cu mine, chiar si in timpul relatiei.Inainte sa ne combinam el imi cerea sa ascult melodii de genul :"I love you" sau "Love song". Si intr-o seara, m-a intrebat pe mess daca simt ceva pentru el si eu am zis da si ma rog. happy A doua zi m-a chemat in pauza si m-a intrebat daca vreau sa ne combinam, si tot asawinking. Pe timpul relatiei ( care a tinut 2 luni) nu ne-am salutat decat de 4 ori si ne-am sarutat pe obraz de 1 martie. In rest noi vorbeam pe mess foarte multe. Vorbeam pe mess nu in realitate pentru ca era foarte timid cu mine sad. Si tot asa pana cand el s-a despartit de mine (tot pe mess straight face ). S-a despartit de mine intr-o zi de luni si apoi joi si-a gasit prietena (iubita). In timp ce el are relatia cu fata aia, el inca mai vorbeste cu mine (pe mess). Iar eu, in timp ce el e in relatia aia ...Eu am mai fost intr-o relatie asaa nah la distanta cu un baiat, si relatia cu baiatul ala a tinut 2 zile laughing. Si am vorbit acum o seara cu astalalt (care a tinut 2 luni relatia). Si mi-a zis el ca cica: "Bine ca te-ai despartit de ala ca ala isi batea joc de tine". Si eu i-am zis : "Nu o zic in nume de rau, dar ce te intereseaza pe tine daca ala isi batea joc de mine". Si el a zis " Pur si simplu imi pasa de tine" ...AICI E PROBLEMA!
A zis ca pur si simplu ii pasa de mine >8-, Ce credeti? Oare ma mai place daca a zis asta? happy
App: Pe baiat il cheama Rares love struck si suntem din Bucuresti big grin

Scuzati-mi povestea ca e prea lunga laughing Dar chiar vreau sa aflu daca ma mai place! happy
FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| alxp a răspuns:

Doar ii pasa de tine atat. daca te placea inca mai era cu tine. dar la 13 ani nu stiti ce este iubirea adevarata.

| AaLexS explică (pentru alxp):

Da stiu, suntem mici, inca nu stim ce e iubirea...Dar avem si noi sentimentewinking.