| robertshadow a întrebat:

M-am uitat la o persoana pe care am avut-o in lista sa vad ce comment-uri a mai primit.A primit un comment de la un baiat, in dreptul acelui comment apare manuta aceea reprezentand apreciaza.Am lasat cursorul mausului pe manuta dar imi apare un y intre paranteze(Y).De ce imi apare asa si cum pot afla cine i-a dat la acel comentariu like sau k apreciaza comentariul? multumesc

3 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Este pur si simplu un emoticon al facebook-ului de apreciere. nu neaparat vrea sa insinueze ceva sau ca vrea sa fie cu ealaughing complimentele gen frumoaso esti singurica?smug sau altele acelea ar fiwinking :*

| robertshadow explică (pentru Amiiii69):

Mda...deci sa-nteleg k facebook-ul a apreciat raspunsul?,(desi nu am mai auzit de asta), eu vreau sa stiu daca fata care are facebook-ul i-a dat like la comentariul pe care baiatul ala tocmai il lasase pe profilul ei.

| Amiiii69 a răspuns (pentru robertshadow):

Pai daca este pe profilul ei logic ca i-a lasat. este doar un simplu semn! nu va mai alarmati asa. si :putnam: si (y) sunt semne pur si simple. nu neaparat inseamna ceva. lol ca daca e pe profilul ei ii lasa like ca in general asa se face. dar exista si unii care dau si unii care nu dauwinking