| 1234568807 a întrebat:

De ce cand pun un comment pe Youtube apare la categoria celor mai noi comentarii dar nu apare in mod oficial? se poate vedea comentariul pentru cel care l-a primit?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Este posibil sa te ia siteul la ochi si te considere spam? Am patit, cand scriam comentarii mai lungi.Nu era cine stie ce influencer, nici comentariile nu erau prea multe, deci mi-era usor sa urmaresc.Asa ca de curiozitate am trimis un mesaj, sa aflu daca au fost sterse de autorul canalului si raspunsul a fost nu, de fiecare data.

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca-l poate vedea idiferent unde apare deoarece la fiecare like sau comentariu primeste notificare cine i-a dat like sau com. Intra pe notificari si ii arata comentariul...

| Anonimul151 a răspuns:

Cel mai probabil nu... Fiindcă dacă s ar vedea printre primele, unii youtuberi verifica periodic comentariile. Și așa toată lume ar primi "aprecieri" de la ei. Dar probabil apar printre ultimele... Nu știu 100%. Zic ce cred eu.

| lpavel a răspuns (pentru Anonimul151):

Pai chiar nu stii... dar nici o problema, se pare ca nu ai cont Youtube!

| Anonimul151 a răspuns (pentru lpavel):

De unde știi tu dacă am sau nu cont de Youtube? Am cont de YouTube!

| lpavel a răspuns (pentru Anonimul151):

Pai daca aveai cont Youtube stiai ca la orice like sau com apare notificare, iar comentariul il poti vedea chiar din notificari, nici nu trebuie sa accesezi clipul postat! Ceva nu se leaga laughing
Ori poate nu ai postat nimic pana acum de aceea nu stii...