| anonim_4396 a întrebat:

Ma aflu intr-o situatie super ciudata laughing Deci este un baiat la mine in clasa, pe care nu il suport, adica asta zic mereu prietenelor mele, ma enerveaza, nu e dragut nici urat, nu stiu se da mereu smecher si e enervantt, e chiar destept, dar mult prea copil. Si nu stiu de ce dupa ce l-am vrobit atat de rau si ma uit chiar urat la el uneori laughing mi se pare ca am ajuns sa il plac rolling on the floor) maxim, nu? Si am mai patit asa in trecut. oricum eu nu am avut vreun iubit pana acum (sunt a 9-a) poate pentru ca nu l-am lasat pe nici unul sa se apropie de mine (sufleteste nu altceva laughing)
O alta chestie pe care am observat-o este ca el nu ma baga in seama deloc, adica de exemplu le intreaba pe fetele de langa mine ce note au luat la un test sau ceva de genu asta si la mine se opreste si nu spune nimic.Sau sunt in picioare ma asculta si el se uita la mine, am vrut sa ma uit la el si-a mutat repede privirea. Nici macar nu se uita la mine sau la banca mea cand trece pe acolo, parca as fi invizibila lol.Eu zic ca cel mai probabil ii sunt foarte antipatica...straight face De placut nu are cum, ca nu ma cunoaste mai deloc laughing
Oricum eu gasesc foarte amuzanta situatia in care ma aflu mai ales ca este colegul meu, nu as fi niciodata cu el laughing) Voi ati patit asa ceva vreodata, este posibil? Ce parere aveti?
Multumescc, dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Poate eşti doar curioasă în privinţa lui.

| FairyLove a răspuns:

Da sigur, e o situatie tipica. Daca te ignora in felul asta inseamna ca te place(din propria experienta)