| 123456789dumitrita a întrebat:

Mereu simt si observ cum colegul meu de clasa mereu se uita la mine. De multe ori cand intorc capul intamplator mereu il prind ca se uita la mine dar nu isi ia privirea. Cum credeți oare ma place?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, te place.

| alexwahl a răspuns:

Sigur ca te place. Poate e mai timid ca sa-ti si spuna.Asta e parerea mea.

| Calinmihail a răspuns:

Chestia e in felul urmator daca se uita o data sau maxim 3 ori este o curiozitate dar daca este insistent si asa cum zici tu ca se uita mai mereu la tine este clar ca are un fel de atractie pentru tine