| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti si mie! Ma aflu intr-o situatie super ciudata.Deci este un baiat la mine in clasa, pe care nu il suport, adica asta zic mereu prietenelor mele, ma enerveaza, nu e dragut nici urat, se da mereu smecher si e enervantt, e chiar destept, dar mult prea copil. Si nu stiu de ce dupa ce l-am vorbit atat de rau si ma uit chiar urat la el uneori laughing mi se pare ca am ajuns sa il plac rolling on the floor) maxim, nu? Si am mai patit asa in trecut. oricum eu nu am avut vreun iubit pana acum (sunt a 9-a) poate pentru ca nu l-am lasat pe nici unul sa se apropie de mine (sufleteste nu altceva laughing)

O alta chestie pe care am observat-o este ca el nu ma baga in seama deloc, adica de exemplu le intreaba pe fetele de langa mine ce note au luat la un test sau ceva de genu asta si la mine se opreste si nu spune nimic.Sau sunt in picioare ma asculta profa si el se uita la mine, am vrut sa ma uit la el si-a mutat repede privirea. Nici macar nu se uita la mine sau la banca mea cand trece pe acolo se uita fix in fata, parca as fi invizibila lol.Se baga in seama cu toate prietenele mele in realitate, pe mess, le da like-uri pe fb, mai putin miee laughing Mi-a dat odata un like sau doua si cand vorbeste cu mine imi spune o intrebare/cateva cuvinte si dupa nu mai continua rolling on the floor Eu zic ca cel mai probabil ii sunt foarte antipatica sau i se pare ca sunt nasoala...straight face De placut nu are cum, ca nu ma cunoaste mai deloc laughing

Oricum eu gasesc foarte amuzanta situatia in care ma aflu mai ales ca este colegul meu, nu as fi niciodata cu el laughing) Voi ati patit asa ceva vreodata, este posibil? Ce parere aveti?

Multumescc, dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| STEFANXxX a răspuns:

Cinstit,eu tot eram aproape la 6, 7% ca el, doar ca mie imi placea de o colega care ma considera fiind un simplu prieten, adica nu-mi acorda atentia deloc si nu atragea atentia la mine.Eu am hotarit sa o impresionez cu ceva ca sa-i placa de mine.Am inceput sa ii spun complimente sa ii zic ca e draguta, dar ea avea dupa aia sentimente pozitive fata de mine, dar totusi nu vroia relatii de dragoste dupa cum am inteles eu de la ea.Sa stii ca i-am facut opusul.Am inceput sa nu mai atrag la ea atentia si nu ii mai scriam pe facebook nici mess. Apoi s-a simtit nefericit si si-a dat seama ca a gresit, iar apoi, ma rog nu avea niciodata relatii si ii era greu sa-mi zica ca are ceva sentimente si pina la urma i-am propus din nou eu, ea bineinteles ca a fost deacord.Deci incearca sa ii spui, adica sa il intrebi de ce se comporta atit de ciudat cu tine.
P.S.
Ne-am despartit peste 3 saptamini, caci nu-mi prea placea de ea la un finalbig grin.oK succes!

| alexademon a răspuns:

Nu stiu ori chiar te place si ii este frica sa-ti spuna ori este un ciudatbig grindute si intreaba-l ce are de se comporta asa:]