| Girl555 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu un raspuns? sad NU am avut contact sexual, dar pr meu a fost pe mana de lichid din ala. (cred) asta a fost acum 19 zile, eram la ovulatie, cred., pentru ca am ciclu de 29-30 de zile, la 7 zile dupa, la 11 zile am facut teste de sarcina au iesit negative, mi-a venit ciclul, regulat, dar inainte cu o seara am fost cu bicicleta 24 de km, cand am ajuns acasa am gasit o scurgere maro care a curs pana dimineata, iar apoi mi-a venit ciclul cu dureri de burta. acum sunt a 3 zii, am tot cautat pe net si am gasit ca sunt unele sarcini in care apare "ciclul ". in prima zi cand mi-a venit ciclul, dimineata am facut repede test de sarcina, mi-a iesit iar negativ. oare sunt insarcinata? si acum imi curge sange, ar trebui sa ma tine 5 zile, dar curge slabut... Ce ziceti? sad va multumesc tuturor de raspunsuri, si fara bataie de joc.

9 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!

Bravo ție că te documentezi!
Nici măcar nu ați avut contact sexual, ți-a venit menstruația, iar testele au ieșit negative. NU cred să ai vreo surpriză.

Iar in privința acelei scurgeri, poate fi o infecție sau o raceală, dacă te ingriorează i-ai putea spune-i mamei sau ai putea merge la un doctor.

O zi frumoasă! happy

| Girl555 explică (pentru KeepCalmThinkDiffrent):

Iti multumesc pentru raspuns, i-am zis ca e putin in a 3 zii, a zis ca nu e o regula in a tine 5 zile. nu stie ea de stresul meu si de aia imi da raspunsuri asa, seci... iti multumesc oricum!

| Cristiann25 a răspuns:

Stai linistita nu ai nimic dar incearca data viitoare sa nu te mai joci astfel pentru ca daca doamne fereste se intampla, iti ratezi tot viitorul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca ti-a venit ciclul, nu-i un motiv de ingrijorare.
Te pup!

| Girl555 explică (pentru anonim_4396):

Nici daca e putin? adica e foarte slab. te pup si eu, si iti multumesc pentru raspuns!

| secret093 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata si testele o zic, cate ti-au iesit negative.

| Amaliamalia a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata happy Fi mai atenta pe viitor. Si nu doar la sarcina, ci si la bolile cu transmitere sexuala. Sunt unele de care nu afli nici prin analize. Chiar daca iubitul tau spune cu nu are, ar putea avea si sa nu stie. E mult mai periculos sa ai de a face cu o BTS decat cu o sarcina. De BTS poti sa nu scapi toata viata! Mare grija!happy

| Lauraaai a răspuns:

Nu cred ca este nimic grav din moment ce ti.a iesit de 2 ori testul negativ.

| Girl555 explică (pentru Lauraaai):

Ok,, multumesc frumos!:*:*