| r00xyy a întrebat:

Am o intrebare pot sa fiu insarcinata...acum 2 luni jumate s-a intamplat. dupa 5 zile am avut greturi usoare mai ales dimineata, in parima saptamana am facut 2 teste. in a doua saptamana am facut 1 si in a treia sapta am facut 2 din care au iesit toate negative.in ptima luna dupa ce s-a intamplat mi-a venit ciclu regulat acum in a 2luna nu mia mai venit in schimb am niste scurgeri roz spre maroo abudente, trebuia sa imi vie ciclu in 13-14 si nu mi-a venit in 20 am facut un test de sarcina dimineata si a iesit tot negativ, parca mi-a crescut un pic burtica, am dureri de spate de cateva zile.si o usoara durere de ovare mai ales ovaru drept, pot sa fiu insarcinata? dupa 6 teste negative?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata, dar ai o dereglare menstruala care impune vizita urgenta la ginecolog.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu esti insarcinata, ai o dereglare hormonala. Ar fi bine sa mergi la un consult ginecologic.

| madagascar a răspuns:

E posibil sa ai o anexita, kmergi la doctor si vei afla

| flory_5471 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata daca ai facut 6 teste si toate au iesit negative.Probabil o sa iti vina daca spui ca te doare spatele si ovarul. Ca sa inlaturi orice teama, mergi la un ginecolog si el o sa iti spuna mai clar despre ce e vorba. bafta!