| Eaaaaa a întrebat:

Ma ajutati si p mine?

Sunt cu un baiat de cateva luni si ne intelegeam foarte bine dar de cateva zile nu mai prea avem ce vorbi si totu s-a schimbat parca nu ne-am mai cunoaste.Eu il iubesc si el zice ca ma iubeste. E posibil sa ma minta? Sau sa aiba p altcineva?

>Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred că are pe cineva, oricum de asta îţi dai seama tu. Probabil a intervenit şi la voi monotonia, neavând subiecte noi de discuţie omul s-a plictisit. Îţi sugerez să cauţi noi subiecte de conversaţie, să vă plimbaţi prin alte locuri să faceţi ceva nou. Ai să vezi că aşa se va reîntoarce totul la normal sau va fi chiar mai bine. Baftă!

2 răspunsuri:
| godessdiana88 a răspuns:

Daca nu prea mai aveti ce vorbi, lucrurile nu stau bine deloc. Poate ca, dupa atractia initiala, nu reusiti sa gasiti o cale de comunicare reala, intrucat sunteti diferiti in plan intelectual. Daca totul a fost doar atractie fizica, relatia asta nu prea are sanse.

| LLL2 a răspuns:

Nu e de bine.Doi indragostiti au mereu ce sa isi spuna, daca exista iubire.