| byanka32 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva? peste cateva zile va fi ziua mea de saisprezece ani si o petrec cu iubitul meu, mi am propus sa mergem la o prajitura iar apoi la film, voi ce altceva imi propuneti sa fac? eu nu stiu deoarece e o vreme urata si ploua de 1 saptamana iar de ziua mea tot asa va fi crying vreau sa se simta bine

Răspuns Câştigător
| aniohetova a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu ar trebui sa-ti faci griji daca se va simti bine sau nu in functie de ceea ce veti face pentru ca in mod normal doar faptul ca e cu tine si ca petrece timp cu tine ar trebui sa-l faca sa se simta minunat. Asa ca, nu te indoi. Sigur se va simti foarte bine in prezenta ta happy

| byanka32 explică (pentru aniohetova):

Iti multumesc pentru ajutor

| aniohetova a răspuns (pentru byanka32):

Cu multa placere happy

7 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Daca va iubiti si va petreceti timpul impreuna, afara poate sa fie furtuna, pentru voi afara va fi canicula happy tongue

| MasterYoda a răspuns:

Prajitura sa fie savarina, iar daca mergeti la cinematograf, atunci sa fie dupa film...

| MasterSpirit a răspuns:

Vai,urat mai pretreceti ziua ba, nu vam suportat niciodata pe voi de genul asta, si ca fata, nu conteaza, luati dracu cv alcolo, dati drumu la muzica in blana si petreceti!

| byanka32 explică (pentru MasterSpirit):

In primul rand intr-o cofetarie nu poti da muzicaa la maxim, si e viata mea o petrec cum vreau daca tu alegi sa te *** la ziua ta este treaba taaa

| Alexandra4321 a răspuns:

O prajiturica si un film sunt 2 ideei extraordinare. Nu conteaza vremea de afara daca te iubeste si te iubestewinking va fi fericit cu tine oriunde si oricand.La multi ani si sa ai o zi cat mai fericita cu iubitul tau.