| Alfonso a întrebat:

Ma! Am facut laba,m-am cam murdarit pe maini,m-am spalat pe maini, si apoi i-am facut un fingering iubitei mele! Da! Stiu! E vreo sansa sa fi ramas insarcinata?!

9 răspunsuri:
| Antony_Mihay_1998 a răspuns:

Nu prea are cum,...

| JasminNoir a răspuns:

Si.tu chiar ai 17 ani?!

| DeeaaT a răspuns:

Nu are cum! e imposibil daca te-ai spalat cu sapun

| simonacreata a răspuns:

Cred ca ar trebui sa stii lucrurile astea inainte de a face ceva. spermatozoizii nu supravietuiesc in aer. deci nu este nici o sansa sa ramana insarcinata. mai cu seama ca te-ai spalat si pe maini.

| Alfonso explică (pentru JasminNoir):

Da,de ce?

| Emilian65 a răspuns:

Cand te-ai apucat sa-i faci fingering iubitei, trebuia sa stii la ce pericole va expuneti. Acum, degeaba te plangi la noi, ca noi nu putem sa va ajutam.

| JasminNoir a răspuns (pentru Alfonso):

Ca la varsta ta pui intrebari de rahat, d-aia.

| JasminNoir a răspuns (pentru Alfonso):

Si ce expresie e aia "laba"? Ti-am citit printre intrebari si pari un baiat cu scoala, ma gandeam ca stii ce ii aia masturbare...

| Alfonso explică (pentru JasminNoir):

Pai,stiu! Dar, trebuie sa recunoastem ca asa se numeste!big grinImi pare rau, daca la scoala profesoara noastra ne-a spus in fata ca nu ne invata despre asa ceva si ca ii e rusine! Nu prea m-a invatat nimeni cum sta treaba exact! Nici pe mine, nici pe ea! Am gresit ca nu am fost atenti! Am avut noroc! De acum vom avea mult mai multa grija!big grin