| Alfonso a întrebat:

Deci,ieri,am dat cu penisul peste vaginul iubitei mele!big grin! Numai peste,nu inauntr caci e virgina inca! Nu ejaculasem. Apoi,eu am pus mana pe penis,si dupa la cateva minute,i-am facut un fingering(nu imi amintesc sa fi fost sperma pe penis atunci).A facut un tes de sarcina mai devreme si o iesit negativ! Dar draci! Cine se pricepe mai bine, e posibil sa fi ramas insarcinata? Multuemsc anticipat!

7 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Te sfatuiesc sa citesti mai multe chestii despre peeting&sex ca habar nu ai pe ce planeta traiesti.

| sofisis a răspuns:

Tu stii exact ce era acolo. Problema nu e enaparat ca nu ai ejaculat. Problema e daca ai eliminat lichidul pre-ejaculator pe vaginul ei la frecare sau la fingering...care apropo, este tehnica sexuala si poti dezvirgina in felul asta pe cineva.
Ideea e urmatoarea, este destul de greu ca o femeie sa ramana insarcinata asa dar nu este imposibil. Stiu caz concret.
Faptul ca a facut azi test de sarcina e irelevant. Testul de sarcina se face la 3 saptamani de la contactul sexual.

| LoriLoL a răspuns:

Doamne fereste ce copii batuti in...caplaughingpe langa faptul ca nu stii nimic despre sex si nu sunteti pregatiti va mai luati si dupa ce spun altii.pastila de a 2-a zi? daca iubita ta vrea dereglari de menstra o data la 2 sapt samd sa ia pastile.coborati cu picioarele pe pamant!

| Adikis a răspuns:

Nu a ramas stai linistit! Dar daca tot ati fost asa stresati de ce nu aluat o pastila de a doua zi? Oricum stai linistit!winking

| Alfonso explică (pentru Adikis):

Pai asta, e...nu stiu ce sa fac. Daca sa iau pastila sau nu.Am parte din bani, trebuie sa ma m-ai imprumut, si nu stiu daca e cazul...

| Adikis a răspuns (pentru Alfonso):

Stai linistit mai omule! laughing Daca testul e negativ e negativwinking

| Alfonso explică (pentru Adikis):

Din cate am inteles pe isntructiuni, trebuie facut doar daca intarzie menstruatia...si mentruatia vine pe 20 dreacu.A ca l-a facut oricum si nu-s tiu cat de sigur e rezultatul!big grin