| Joi a întrebat:

Salut TPU, am o problema. Ieri mi-a facut oral o fata si mi-am dat drumu, dupa care m-am sters cu servetelu pe penis si pe maini, m-am uitat bine si nu aveam nimic pe maini dupa. Dupa care i-am facut fingering. Este vreo sansa sa imi fi ramas sperma pe maini dupa ce m-am sters cu servetelu si sa ii fi introdus in vagin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, nu are cum sa fi ramas insarcinata daca nu a intrat penisul in vaginul ei, tu trebuie sa introduci penisul in vagin iar apoi te masturbezi si sperma curat intra si face treaba, daca te-ai sters cu servetelul pe maini inseamna ca ai sters toata sperma de pe maini si nu are cum sa fi ramas insarcinata. Sper ca te-am ajutat!
Fundita happy

| Joi explică (pentru anonim_4396):

Mulumesc frumos!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Joi):

Cu placere happy

| Joi explică (pentru anonim_4396):

Apropo, eu dupa ce m-am sters am simtit putin umede degetele, probabil fiindca am atins sperma prin servetel, dar s-au uscat repede si dupa am facut fingering

| anonim_4396 a răspuns (pentru Joi):

Nu era numai decat sa ii faci fingering laughing dar stai fara griji, nu e insarcinata!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu de ce nu i-ai facut sex oral ei?
Nu crezi ca asa era corect?
Sa va satisfaceti fiecare in mod egal si ea sa primeasca ceea ce ti-a oferit, adica tot sex oral pe vulva si clitoris.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramana gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fundita happy

| OmBanal33 a răspuns:

Posibil, cel mai bine era sa te speli pe maini cu saput si multa apa, dar presupun ca erati prea infierbantati sa mai asteptati un pic.
Eventual sa ia o pastila...

| Joi explică (pentru OmBanal33):

Dar pe maini nu aveam absolut nimic, si de abia dupa 30 de secunde dupa ce m-am sters am facut fingering. Totusi care ar fi sansele sa fie insarcinata ceea ce nu prea cred. Dar vreau o parere