| MarkoCarrola a întrebat:

Ma atrag la nebunie fetele care poarta dresuri(ciorapi)...ma excita cand le privesc picioarele acoperite de dresurile fine si imi trec prin minte tot felul de fantezii si ma masturbez....de ce?

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca asa s-a format la tine reflexul de a te excita si masturba cand intalnesti o fata cu dresuri.

| Seba2013 a răspuns:

Pentru ca mostenesti un creier emotional. Se cheama sistemul limbic.
Inainte ca sa te nasti, cei care fac filme stiu ca tu o sa ai emotii.

stiu ca daca fac un film erotic, te exciti, sau daca e unu de comedie vei rade.

Citeste despre inteligenta emotionala.
http://www.gandeste-pozitiv.ro/ce-este-de-fapt-inteligenta-emotionala/

| Hitback a răspuns:

Pentru ca esti barbat (sau baiat ).

| frostxtq a răspuns:

Cu totii avem fantezii sau anumite fetisuri. Esti normal, stai linistit. Ceea ce iti place tie este una dintre cele mai normale fantezii. Habar nu ai ce le debiteaza mintea la unii.

Răspuns utilizator avertizat
| AdorDresurile a răspuns:

Si eu sunt la fel

| Beautifulbutcold a răspuns:

E normal sa ai fantezii. Exista fetish-uri mult mai ciudate, stai linistit.

| EuS200 a răspuns:

Oamenii au tot felul de pasiuni ciudate. pe care pana la urma le impartasesc sau nu. E ceva normal.

| MarkoCarrola explică:

Mai are cineva dintre voi acest fetish? As dori sa conversez si cu o fata despre asta...sa-mi dea mesaj privat.

| Troll86 a răspuns:

Se numeste fetish (adicatelea pasiune sexuala mai ciudata). Nu e cazul sa te panichezi. Sunt aproape sigur ca peste 90% din barbati salizeaza la o pereche de tocuri din care se ridica o pereche de craci acoperiti de dresuri. Eu ma numar printre acei barbati. laughing

| ioana125 a răspuns:

Comanda pentru iubita ta ceva de aici www.monroes.ro asa o sa fi fericit si tu si ea ca i-ai facut un cadou!