| XxAndreixXx a întrebat:

Cine mai are fantezii cu dresurile? Mie chiar imi plac foarte mult si ma excita orice fata cu picioarele frumoase care poarta dresuri, pe voi nu?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Pornirile animalice sunt apanajul mediocritatii ( ca sa fiu politicos ). Daca insa vei ajunge, chiar si din greseala, intr-o zi sa gasesti ceva mai incitant in privirea, in gesturile si chiar in zambetul unei femei, nu te teme, atunci inseamna ca ai evoluat si ca esti mai aproape de sentimente decat de instincte de reproducere.

| XxAndreixXx explică (pentru Paul754880338):

Mulțumesc pentru ce ai zis!

| Paul754880338 a răspuns (pentru XxAndreixXx):

Cu placere! Sper sa iti fie de folos.

10 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Tu garantat nu ai avut niciodata in viata ta o femeie in dres la pat. Ori n-ai avut niciodata o femeie. Una din doua. Esti prea imatur sa fi avut.

| XxAndreixXx explică (pentru siriusblack98):

Ai dreptate sunt prea imatur?

| XxAndreixXx explică (pentru XxAndreixXx):

Ba nu înțeleg de ce se pune semnu întrebării la final când eu pun un emoji, sa ma c.c în el site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh da pe mine ma excita sa-i bag limba între degete de la picioare când sunt toate transpirate. Sau să-i miros șosetă.
Nimic nu se compara cum o privești de jos de aia. Sau când îți pune piciorul pe fata și îți bagă cu forța deștele in gura.

| XxAndreixXx explică (pentru anonim_4396):

Eu nu sunt cu degetele de la picioare dar nu-i rau ce ai zis chiar e excitant si asta dar mai excitant e atunci cand o vad ca poarta dresuri si sa o ling de la glezna pana sus si sa o fac sa isi dea drumu asta ar fi si mai excitant pentru mine haha sunt nebun :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deștele haha ce cioban ești Man rolling on the floor

| Cineva797406016386 a răspuns:

Ah pe mine mă excită să o ling de jos în sus până la vagin și să o fac să aibă orgasm

| anaXana a răspuns:

Nu mi se pare ceva asa iesit din comun.