| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele arata mai bine in dresuri, mai ales subtiri lycra, oare ele se excita cand le poarta?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu se excita de la dresuri.

| psiholoaga a răspuns:

Desigur ca un baiat pune intrebarea. Unul cu un mic fetis pentru dresuri.laughing Nu cred ca se excita de la dresuri, poate se simt mai sexi, se pliaza pe imaginea de actrite porno care fac sex doar in dres si cu sandale cu toc in picioare...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu se excită când le poartă! Doar tu te exciţi pentru că ai un fetish cu chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine pune intrbarea? o fata sau un baiat? sa te exciti de la un dres? nu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E rau sa ai un fetish cu asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca sunt si tipe care se excita si se freaca in ele, ca in filmele acelea porno...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca le astupa toate partine naspa