| dragonflyx a întrebat:

Ma ce credeti despre sexul anal astept raspunsuri(fetele)?

2 răspunsuri:
| sclifos a răspuns:

Stii ma mira ultimul timp din ce in ce mai mult prostia omului...tot inteleg ca nimeni nu va sti cine esti pe net, da aici mai sunt si persoane care nici 16 nu au, si ei tot asta citesc, nu credeti ca ar fi de dorit sa va aptine-ti de la astfel de intrebari, lumea se lupta cu prostia omului, iar voi tot continuati sa va prostiti, bagati si voi niste gargauni in capul ala plin de paie...

| Fllly a răspuns:

Maine poimaine vii cu intrebare de genu... ce crederzi de sexu in urechelaughinglaughing