| anonim_4396 a întrebat:

Fetele prefera sexul vaginal sau anal? thinking

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Gogule mai lasa filmele xxx ca mai nimic de acolo nu se aplica in vietile noastre sexuale, cum sa prefere o fata analul? e dureros, se pare ca si cu lubrifiant tot simt disconfort fetele sad

| Prezidentul a răspuns:

Sau! Toate 3 laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca in realitate nu e ca in filmele porno. nu o scoti din cu.r si o bagi in gura.

| Medema a răspuns:

Depinde unele vor sa iti dea anala altelte vor sa iti dea in gura!

| Felys a răspuns:

Numai homosexualii isi pun curul la bataie, fetele au altceva mai bun, nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Goguleee,unde-mi unblasi ma zapacitule? normal ca ala vaginal

| Demonull a răspuns:

Oral

| bogdan72 a răspuns:

Gogule, ai pus o intrebare pe masura numelui.

| varcolaccc a răspuns:

Amandoua ma happy. Daca nu il suporta anal, se adapteaza ea laughing

| suntZeu a răspuns:

Vaginal toata ziua...se spune ca femeile fac sex anal de 2 ori in viata, prima data sa vada cum e si a doua oara sa vada daca e la fel de naspa ca prima data

| AnneღU a răspuns:

Vaginal big grin

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Hm interesanta intrebare pentru astia fara creier.

| crusssriss a răspuns:

Vaginal..clar!