| vreauhackuri2 a întrebat:

. ma da am s eu o problema.ca imi place.de o fata.cu care am mai fost. da n-am avut o relatie f serioasa. m-am despartit de ea.si la cateva luni m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea.si am zis nu.si acum imi place de ea! i-am zis ca o plac.si am intrebat daca ea ma place.si a zis nu prea ca vb cam urat.(nu vb urat imi exprim sentimentele direct)

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Deja fata numai are incredere in tine.Ba o placi ba nu o mai placi, hotarestete, oricum deja e tarziu. Poate reusesti sa o emotionezi sau sa o surprinzi intr-un fel. Succes!

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Sti zicala roata vietzi,s intoarce
dar nah daca ti-a dat si un argument, inseamna ca ink mai are ceva pentru tine.
unde odata a fost foc, ramane jar sau cel putin scrum.
vb cu ea pana t acceapta.o va face intr-o zi!

| vreauhackuri2 explică:

Cand?