| anonim_4396 a întrebat:

Ma da stiti ce ma enerveaza, se mai trezeste cate unul cu o intrebare care nu are absolut nici o legatura cu categoria asta, cauti site-uri sa i le dai sa isi i-a omul sau sa se documenteze de ce are nevoie si nici macar un vot, ma un vot cat de mic acolo nu iti da, sa nu mai vorbesc d funda

5 răspunsuri:
| 1234_7760 a răspuns:

Asa si?happy

| αℓyηŧαŧα a răspuns:

Bun si? daa ai dreptate se pun la categoria asta tot felul de intrebari tampite cam ca a ta, a stai asta nu e nici macar o intrebare...

| RANGE a răspuns (pentru αℓyηŧαŧα):

E bine ca ti-ai dat seama nu era o intrebare,te-ai simtit si ai raspuns, tu esti una din aia care pune, ca altfel nu comentai

| RANGE a răspuns (pentru αℓyηŧαŧα):

Te qifte arusha qorre

| αℓyηŧαŧα a răspuns:

... atunci suntem doi!