| Rina_1592 a întrebat:

Stiti ce ma enerveaza pe mine la site-ul asta?
Ma enerveaza urmatoarele lucruri:

1. Multi useri pun anumite intrebari si cer ajutorul numai unor anumite persoane. Este de-a dreptul enervant pentru ca poate ai un raspuns si nu il vei da pentru ca persoana respectiva asteapta raspuns din partea altcuiva. Daca vrei ca cineva sa iti raspunda in mod special mai bine trimiti un mesaj privat acelei persoane.

2. De multe ori primesc funda doar cei care dau primul raspuns sau care sunt useri experti. Sau primesc funda doar pentru ca uni au mai vazut ca dau raspunsuri bune in alta parte.

3. Sunt multe intrebari fara sens de genul: Ce inseamna cuvantul "x"?, Ce populatie are tara "x"? adica hai sa fim un pic seriosi. Mergeti si voi la bunul prieten Google si cautati acolo. habar nu am de ce se mai aproba astfel de intrebari. Cei lenesi doar pun intrebari asa fara sa caute putin un raspuns. Consider ca inainte sa pui o intrebare de genul mai bine cauti un raspuns si daca chiar nu gasesti atunci pui intrebarea aici.

4. Categoriile sunt puse gresit. Am gasit de exemplu la categoria "Dragoste&Sex" intrebari despre nu stiu ce film, sau despre muzica sau despre nu stiu ce tinute. Alegeti mai bine categoriile ca atunci cand avem nevoie sa gasim ceva sa stim unde sa cautam.

Apoi in afara de asta raspunsurile sunt aprobate foarte greu. si eu tot nu inteleg ce e chestia asta pentru funde. Adica la o intrebare toti dau acelasi raspuns ca primul si toti cer funda x. x"""
Cam astea sunt in mare lucrurile care ma enerveaza la site.

Voi ce parere aveti si ce va enerveaza aici?

Răspuns Câştigător
| さいゆき a răspuns:

Cred ca ai dreptate cu tot ce ai zis mai sus. Si pe mine ma enerveaza cam tot ce ai zic. Adica daca vreau sa stiu ce populatie are tara nu stiu care (cum ai zis si tu) dau un search pe google si am incheiat problema. Nu mai umplu site-ul cu prostii

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mă enervează reclamele.

| AndaWest a răspuns:

Esti noua cumva? te vei obisnuioh go onstai linstita daca spui ceva cuiva(cum am facut eu)m-au injurat de toate neamurile

| Rina_1592 explică:

@ Lora: raspunsul tau nu ma deranjeaza chiar deloc. Nu am raspuns la nici o intrebare pentru ca nu am vrut. Nu am un alt cont, nu postez nici de pe asta pentru ca nu imi place site-ul prea mult asa cum e acum. Am citit intrebarile si majoritatea aveau deja raspunsuri la fel cu cel pe care l-as fi dat eu deci am considerat ca nu mai are rost sa raspund si eu numai asa ca sa ma bag in seama. Nu sunt frustrata, ma deranjeaza doar lucrurile pe care le-am scris mai sus.