| ~_~fericire.in.rate~_~ a întrebat:

Ma doare cand fac sex cu un tip, am facut a doua oara cu el azi si m-a durut foarte tare, ingrozitorstraight face. O are prea mare, preludiul e scurt, insa stilul in care ti-o trage e extraordinar:X.Ma si ustura si in timp si dupa actul sexualstraight face. Cand o fac cu celallt tip ma simt mult mai bine, o are purin mai mica, dar nu conteaza asta caci am orgasm mereu...cu astalalt ma doare si nu simt nicio placerestraight face.
De ce? Sunt oare frigida la altii sau cum se explica? O are el prea mare?

20 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pai in primul rand, prima miscare ar fi o consultatsie la ginecolog.si daca nu ai infectsie, sau altceva care cauzeaza acea usturime, foloseste un lubrifiant.insa crede-ma ca-tsi batsi joc de tine, facand-o cu mai multi.

| thereforyou a răspuns:

Iti zic eu care e problema, esti o zdreamta care o face cu 2.

| AndaWest a răspuns:

Mah, nu inteleg ce asa extraordinar daca te doare, e ceva urat ca in timpul actului sa nu te poti simti bine

| Hombre a răspuns:

Da varza mai esti, cu unul te doare, cu celalat este bine si nu esti in stare sa faci diferenta. Mare este gradina...

| edy132 a răspuns:

Probabil te simti mai atarasa fata de ala care o are mai mica.

| edy132 a răspuns:

@thereforyou - daca fetei ii place sa faca sex si o face din placere crezi ca este o zdreamta? Atunci esti un barbat de 2 lei. Esti invidios ca nu o face si cu tine? Nai nici un drep sa o judeci.

| Mike_7143 a răspuns:

O faci cu amandoi o data? Sau acum cu unul, si peste o ora cu celalalt? Daca asa, atunci, nu esti compatibila cu ala cu care te ustura. Se intampla si la altii treaba asta, stai fara griji. Gaseste-ti inlocuitor pentru tipul asta cu care te ustura.
Daca o faci cu amandoi o data, nu e logic sa te usture din cauza lubrifierii, caci nu ai cum sa nu fii excitata. Totusi, in cazul asta incearca lubrefiantul, ca o fi prea mare omul pentru tine, si daca tot nu merge, inlocuieste-l cu unul mai pe masura ta, adica mai mic.
Bafta, si tine-ne la curent! happy

| Nikolas28 a răspuns:

Buna ...Parerea mea este ca nu esti atate de desteapta cat sa intelegi persoana de langa tine ce are sau nu are

| Heng a răspuns:

Ai tu grija ce faciwinking

| banderas_7792 a răspuns:

Marimea cica nu conteaza, ba cateodata dauneaza. daca mai pui ca preludiul este scurt atunci este clar ca este egoist si se gandeste la el mai mult decat la tine, daca ar avea mai multa grija si i-ar pasa si de tine si dupa ce ai fi suficient de excitata, apoi incepeti incet si intrii in film din ce in ce mai mult, schimbati pozitii, o sa ajunga sa iti placa si cu el, adica ai avea asa o sansa insa este f posibil ca tu sa ai vaginul prea mic si el sa o aiba prea mare si atunci nu va potriviti. incearca sa ai un partener compatibil si f creativwinking

| dokosvai a răspuns:

Incercati un preludiu mai lung smug
Poate asta o sa te ajute

| ~_~fericire.in.rate~_~ explică:

Deci cu ala cu care am orgasm o fac la saptmana sau mai des, iar cu celalalt mia rar, ca are destule... e extraordinar ca omul stie ce sa faca ca sa te termine, adica el a lucrat, dar dup-aia amandoi eram terminati si te rupe cu totu'.
Sunt si racita la burta...probabil ca de asta ma si usturastraight face

| prietenoricand a răspuns:

Salut
Pot fi mai multe variante.
1. Nu exista destula umezeala din cauza preludiului scurt si iti recomand un gel lubrifiant Durex
2. O mica infectie sau raceala iti poate cauza usturimi (marimea nu ar trebui sa produca usturimi. poate doar mici dureri cand intra tot penisu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii posibil sa fie din cauza faptului ca preludiul ii prea scurt sar ar putea si a a doua varianta aceea ca nu sunteti compatibili din punct de vedere sexual.se intampla foarte des si asta nu cred ca se poate sa fii frigida cu un baiat si cu altul nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trageti-o cu ala care te doare prima data sa vezi ca ai placere si, culmea, ai sa descoperi ca incepe sa te doara cu ala care iti placea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edy132 daca tie ti se pare normal ...atunci sincer imi doresc sa ai parte numai de iubite sau de neveste care pe langa tine o mai fac cu inca jumatate de cartier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci oameni buni fata nea cerut sfatu nu ne intereseaza viata ei sexuala pur si simplu vrea un raspuns dc o ustura daca o face cu 2 asta e problema fetei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti o panarama. scuza-ma ca iti spun, dar asta e parerea mea. unul nu iti este de ajuns? chiar nu va inteleg fetelor. pentru niste orgasme ajungeti sa vi-o trageti cu toti si dupa va intrebati de ce va arata lumea cu degetul.

| Mary1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mare dreptate...dar unele fete in ziua de azi parca sunt obsedate.si ele nu se mai numesc fete care o face cu mai multi, se numesc direct curve, si pe langa asta baieti le tine cat are nevoie de ele, dupa ce isi fac ei treba nici nu se mai uita la ele.le da cu piciorul

| orailibrail a răspuns:

Normal ca nu ye-a mai durut cu al 2-lea.
Ptr ca vaginul era format după dimensiune aceluiași, cu dim mai mare.