| Cumtecheamafato a întrebat:

Ma doare daca ma masturbez? Cum pot sa ma masturbez? Avand in vedere ca sunt fata? Cu ce as putea sa ma masturbez? Nu-mi vin idei laughing Raspuns Rapid happy Va rog
P. S:Am 16 ani.

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

In cealalta intrebare ai zis ca ai 15 ani.
In cealalta ziceai "ca e normal sa vrei asta"
Si acum esti experta ce deja nu mai stii cu ce sa o faci "nu-mi vin idei"laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare. Cum? Atinge-te așa cum îți face ție plăcere. Nu există absolut nici o regulă happy

| Georay a răspuns:

Nu stiu daca pe femei le doare cand se masturbeaza dar poti sa faci asta cu un vibrator...o parerebig grin

| SexExpert a răspuns:

Buna,"avand in vedere ca esti fata" si ca vrei sa te masturbezi...si nu stii cu ce, fa-o cu degetele.Ma gandesc ca la 16 ani nu ai un vibrator al tau, personal.Baftahappy