| anonim_4396 a întrebat:

Avand in vedere ca am 1.70 ce credeti.merita sa imi iau niste sandale mai inalte undeva la 7 cm.(P. S:am 15 ani)

8 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Incearca niste tocuri mai mici

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Eu am 1. 68 la 15 ani[aproape 16] si nu prea imi vine sa port tocuri, mi se pare ca ma face prea inalta si slaba:-s

| Alex_2741 a răspuns:

Wow 1. 70 la 15 ani? big grin unde ai fost mami pana acu?big grin te luam direct de prietena :X:Xbig grin.merge sa iti iei cu sigurantawinking te va face o super :X fata la aproape 1. 80 :X.

| Cathy_1290 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa uti iai niste sandale mai joase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde esti mai plinuta sau slaba? daca esti mai linuta de ce nu daca esti mai slaba in nicuni caz inerca ceva mai joc poate cu nsite sandake cu niste chestii pe picior bretelute sau ghetute de vara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Why not tongue?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cu 1. 70 la 13 ani peste 2 luni 14
sunt tare nanta,,,.,! dar tu la 15 ani,,,

| RebeccaBeea a răspuns:

Sigur! O tipa inalta este mereu mai sigura pe ea si mai increzatoare! Poti incerca chiar si mai inalte.