| RazvanGeorge a întrebat:

Ma inteleg foarte bine cu fata de care-mi place (imi este colega de clasa): ne plimbam impreuna la scoala, povestim despre orice, avem intalniri private (doar noi2), ne alintam, avem secrete dar cu toate astea nu sunt ferm convins ca ma place, deoarece la scoala mai ia in brate alti colegi si pe mine ma doare foarte tare chestia asta. Cum imi pot da seama daca simte ceva pentru mine cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

SALUT, poate din cauza ca te comporti ca un coleg, de aceea acelasi lucru il face si cu ceilalti! Normal ca tu dupa cate vad deja nu o mai vezi ca pe o colega si faptul ca o vezi din alta prisma te face gelos! Dar se poate rezolva aceasta problema! Cumperi un buchet de trandafiri cand iesi cu ea si sunteti doar voi doi si atunci ii impartasesti to ce ai pe inima...ca o iubesti ca felul ei de a fi te-a transformat si ca vrei sa faca parte din viata ta! Asa ca actioneaza repede cat nu pierzi trenul da? Iti urez mult succes!

3 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Zi clar ce simti si o sa dai seama ca nu poate sa spuna lasam in pace cand ai zis sentimentele talehappy

| Awesom a răspuns:

Eu cred ca ea te priveste doar ca pe un amic si mai bine devii indiferent fata de ea si incearca sa te uiti la alte fete care ar putea fi interesate de persoana ta.

| plictisitrau a răspuns:

Iti zic eu ca tipa pana acum se prindea ca iti place de ea, ai grija ca dupa un timp o sa ajungi sa crezi ca te foloseste daca nu deja ai ajuns la aceasta concluzie, poate ca tipa nu vrea sa te raneasca intentionat, dar tu asa te simti. poartate si tu mai indiferent ca altfel ajungi sa suferi.