| publikkul a întrebat:

Ma intilnesc cu o fata aproximativ de 3 luni eii ii place la nebunie de mine insa eu deja nu sint foarte atras de ea cum pot sami inchei relatia usor si pentru mine si pentru ea ca sa fie ei mai usor.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu va intalnit de mult timp asa ca ar trebui sa ti fie mai usor sa i spui fara nici o jena adevaru si sa ramaneti pentru asta amici, ai putea sa i scrii in mesaj sau sa o suni dar fi barbat si spune-i in fata ce ai de zis si fa o asa incat sa nu sufere nimeni...

| Iasmiine a răspuns:

In primul rand de ce ai mai vrut sa fi cu ea din moment ce nu te simti prea atras de ea? Of doamne. Asa ajungi sa o faci sa sufere. Mai bine spune-i cat mai repede ca vreti sa va despartiti ca nu esti sigur de sentimentele tale sa nu ajunga sa tina si mai mult la tine.

| DarYyaA a răspuns:

Poi...In primul Rand daca stiai ca nu simti nimic mai bine nu faceai asta, acum ea crede ca tu o placi la fel de mult cum te place ea

Trebuie sa discuti cu ea despre chestia asta.adica gen tu nu mai simti nimic si nu vrei sa ii faci ei rau dar tu te-ai schimbat extrem de mult ...si nu mai esti la fel!

Daca ea nu vrea sa accepte

Simplu ii spui ca O URASTIIII!
Si s-a rezolvat!