| DimitriRed a întrebat:

Ma intilnesc de 3 ani jumate cu prietena mea, eu am 22 ani, ea 19.

acum in ultimul an am incercat sa vorbesc cu ea despre dragoste fizica, eu abia incep sa deschid gura, ea zice: Nu, Nici nu visa, nici anul asta nici la anul si niciodata.

Ea e mai tacuta, mai mult eu alerg dupa ea, nici nu pot vorbi cu dinsa despre asta, la dinsa raspunsul e NU. De citeva ori m-a amagit, ca sa mai astept oleaca. Dar apoi a Recunoscut ca de fiecare data m-a amagit.

Cind ne certam, se intoarce si se duce, de fiecare data asteapta eu sa ma impac cu ea.

Numi prea spune ca ma iubeste, sau alte semne de dragoste. Doar repeta dupa mine: Si eu te iubesc.

Eu sunt primul la dinsa, si am impresia ca ea nusi da seama ca nu ma iubeste.

Am petrecut atita timp impreuna, as vrea ca ea sa fie alaturi de mine toata viata. Dar nu pot numai rezist sad, avem 3 ani jumate, si ea stie ca ani vor trece si nu ma voi atinge de dinsa. Nustiu ce sa mai fac, ubmlu si innebunesc, nu o intseleg de ce se intilneste cu mine. Ea zice ca fizicul nu e important, e important, sa aiba sustinere, si s-o ajut. Fizicul pe ultimul loc.

Azi vreau sa ne vedem, imi pare ca o sa-i spun Adio. crying((((((((((((

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand o vei vedea azi ii spui: femei in lume exista o groaza sa nu crezi tu ca mai sunt cainele tau de cusca si lant, ai facut misto de mine si acum o sa regreti amarnic si adio.

| AnNe a răspuns:

Sex sex si iar sex voi numa asta vreti de lao fata.

| Laviy a răspuns:

Asta spune acum. Dar o sa vrea la un momentdat, trebuie sa astepti sa fie pregatita, pentru o fata e un pas important. Si doamne feri, nu mai ii zice "dinsa" zici ca vorbesti de vecinata nu de persoana iubita.La o fata ii place mai mult sa fie sarutata, imbratisata decat sexul propriu ziswinking. Iao usor, cheamo la tine, pregateste o atmosfera romantica, si intindeti-va pe pat, incepe sa o saruti, sarut-o pe gat, si asa incet sa incerci sa o dezbraci. Se va lasa si ea purtata de val daca te iubeste cu adevaratwinking

| ingerashhhh a răspuns:

De ce sa te desparti de ea? doar pentru ca inca nu vrea ca inceapa viata sexuala? E o prostie.Nu toate fetele accepta atat de usor asta, sunt fete care vor sa se imbrace cu rochie alba sa mearga la altar si pe urma sa se culce.Cred ca trebuie sa te gucuri ca ai asa o prietena,ea nu vrea rochie bej,albastra sau rosie,alba si gata si dupa asta sex,mai bine nu o bate la cap cu sexul,dar arata-i in toate felurile posibile cat de mult tii la ea si ca o vrei toata viata langa tine,fa din fiecare inatalnire a voastra o sarbatoare,daca vei face asta, ma stii, poate se razgandeste.Desigur mai poate fi si o alta varianta aici,poate ca candva a facut o greseala(sper ca ai inteles)si te iubeste enorm de mult dar se teme de asta, daca o sa te culci cu ea si o sa vezi ca nu e virgina o sa te superi si o so parasesti, poate fi si asta daca ea fara sa iti explice de ce nu vrea sa inceapa inca viata sexuala se ridica si pleaca.Nu stiu ce sa iti spun, poate fi din cauza ca neaparat vrea sa isi pastreze comoara pana la casatorie sau poate fi din cauza ca deja a pierdut averea sa si acum ii pare rau pentru ca te iubeste si nu iti poate darui tie asta.Incearca sa afli cauza de ce ea zice nu si pleaca,dupa asta totul iti va fi clar,bafta multa si fii atent sa nu fii dus de nas, mai sunt si fete viclene nu numai baieti, ai grija pa pa

| engerAshU a răspuns:

NU o parasi. Vad ca vorbesti foarte frumos cu ea si in special, despre ea. Foarte frumos.

Nu cred ca ar trebui sa va despartiti, incearca si iar incearca sa vorbesti cu ea, sa'i spui ce ai pe suflet si scoate'o din cochilie.