| anonim_4396 a întrebat:

Ma iubeste dar nu vrea sa fim impreunastraight face

de ce?:-s
:-

Răspuns Câştigător
| Kidd ♡ a răspuns:

Buna love struck!
Poate nu e sigur pe el si nu stie ce sa faca.Probabil este timid, dar vorbeste cu el si dai de inteles ca si thu il iubesti si ca ai vrea sa fiti impreuna.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca nu ii poti da tot ce vrea el. Te place dar nu vede un viitor alaturi de tine. Stie ca si-ar dori mai mult. Ori are pe altcineva ori vrea sa renunte la tine si sa gaseasca alta fata. Daca nu, se poate sa fie nesigur, sa fie temator. Sunt cazuri in care ai iubirea in fata ochilor si totusi sa fugi. Mi s-a intamplat si mie. Inventezi obstacole pur si simplu.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Te minte si are pe altcineva! Te amageste!

| Rukhsandra a răspuns:

Daca nu vrea sa fie cu tine inseamna ca nu te iubeste
are vrajeala baiatul/fata si te duce de nas si poate mai are pe altcineva straight face
sau poate chiar nu stie ce vrea de la tine si e timid sau nehotarat

| emilia21 a răspuns:

Are o relatie cu altcineva, de aia nu accepta sa fiti impreuna.mai bine cauta-ti altul, serios vorbesc!
Dar ramane la aprecierea ta!

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Bunahappy! In situatia asta sunt si eu. Dupa doi ani, iubire, fericire.etc.ne-am despartit.Sufera si el si eu, Dar nu stiu c are ca nu vrea sa fie cu mine.sh am impresia sa zic ca nu ma iubeste dar stiu ca ma iubeste.mai bine lasa`l.nu "umbla"dupa el. o sa`si dea seama ca doar pe tine t vrea si o sa fie bine. dar sa nu fie prea tarziu...succeskiss

| geogi a răspuns:

Asa imi spune si mie si eu simt ca ma iubeste dar tot nu putem fi impreuna din cauza ca eu am gresit in trecut si el este foarte nesigur pe el. Probabil si la baiatul despre care vorbesti tu ar vrea sa fie cu tine dar il impiedica ceva daca tu simti cu adevarat ca te iubeste si nu isi bate joc de tine incearca sa vorbesti deschis cu el...succes:X

| →Alee׃╳← a răspuns:

Nu cred ca are pe altcineva.
se intampla cu el dar nu stiu ce

si prietenii lui spun asta dar.nu stiu despre ce e vorba
daca ar fi cu altcineva as sti happy
sunt sigura ca ma iubeste

un motiv tot are.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu-i suparat pe tine atunci poate este nesigur pe el.
Vorbeste-i.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In situatia ta ma aflu si eu.probabil il impiedica ceva, e nehotarat sau temator.in situatia mea de exemplu:el a mai avut o relatie inainte si a patit-o cu fata respectiva(relatie lunga-ea l-a inselat) a inceput sa nu mai aiba incredere in fete.acum incerc sa ii castig increderea si sa-i arat ca nu toate sunt la fel ca aia si ca il iubesc si putem fi impreunawinking incearca sa vorbesti cu el si sa-i castigi increderea, arata-i ca-l iubesti prin gesturi marunte dar...mare grija, ce-i mult strica!winking multa bafta si sper ca am fost de folos:*

| gagaangel a răspuns:

Pai poate nu este pregatit cu tine sau e ceva care il impiedica asta, fii intelegator/a si dai timp vorbeste cue l si totul se va rezolva

| MariaML a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Am fost cu el, ne-am distantat si pana la urma ne-am despartit. si, dupa cateva luni, ne-am intalnit la o petrecere si mi-a spus ca ma place.eu eram foarte rece cu el in timpul ala. I-am zis ca ne comportam ca niste copii mici.ma place, il plac si nu putem fii impreuna.Deci, si in cazul tau, trebuie sa existe un motiv! Probabil este nesigur pe sentimentele lui, si ii este frica sa nu te faca sa suferi dupa! straight face