| beatrice_8214 a întrebat:

De ce nu mai vrea sa fim impreuna daca inca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| TabooR a răspuns:

Asta nu e iubire, daca te iubea erai in preuna dar...imi pare foarte rau pentru tine vad ca suferi sincer imi pare rau

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

De unde stii ca te mai iubeste? Este usor sa te joci cu astfel de cuvinte, sa le arunci. Nu vrea? Asta e! Capul sus, fii tare. Nu te lasa manevrata de catre el.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Nu am habar pentru ca nu ai spus ce a fost intre voi, de ce v-ati despartit si din cauza cui. Daca o sa dai si tu detalii poate o sa primesti si alte raspunsuri in afara de "nu stiu" sau altele de acest gen. Asteptam detaliile!
Sa ai o noapte placuta!

| Petronela a răspuns:

Poate pentru ca nu te mai iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu te mai iubeste.