| madalinmada a întrebat:

Ma-m f***t cu o tita(a fost de comun acord) si s-a spart prezervativul iar ea a ramas insarcinata.Ca sa scape de gura lu masa a zis ca eu am violato si acum vrea sa depuna plangere la politie. Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti major suporti consecintele, oricum ea va merge la medic si ei vor constata si vor vedea ca nu sunt urme de agresiune sexuala, vezi ce faci in instanta. Un pedofil care a mentinut relatii sexuale cu o minora de 13 ani si era profesor a scapat pentru ca nu era recidivist.

| lolly a răspuns:

Spune-i mamei sale ca a fost de comun accord.Iar la politie spune-i sa caute semne de viol(zgarieturi sau asa ceva).Sau vorbeste cu ea la telefon despre asta si fa-o sa spuna adevarul iar tu o inregistrezi, cam ciudat dar este o proba.

| whoocares a răspuns:

Depinde. daca ea e minora si tu major, situatia e putin mai delicata, dar.la un viol se vad urme de violenta pe corp. plus ca fata ramane cu niste " sechele". propune-i sa mergeti impreuna cu ai vostrii sa o examineze un expert.si daca e asa cum spui tu, adica a fost de comun acord, o sa se afle adevarul. dar cum am zis. daca tu esti major si ea nu. e mai rau, pentru ca te poate incadra la " corupere de minori".si pedeapsa este de 14 ani de inchisoare, sau... va trebui sa te casatoresti cu ea, daca ai ei sunt de acord, bineinteles.

| giuly a răspuns:

Violeaz'o şi pe mă-sa, poate se răzgândeşte.

| TrustStyle a răspuns:

Sper ca ai pus intrebarea la misto.nu are de ce sa puna plangere la politie pentru ca polististii aia nu's asa de fraieri.se fac teste, detector de minciuni alea alealaughing.

| olian a răspuns:

Frate daca e minora si masa depune plangere ori te impaci cu ea si accepti copilu ori iti cauti un avocat bun.

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

Pai sa ii zici ca a fost de comun acord si trebuie sa o convingi cumva si asta este

| StyLLeZoR a răspuns:

F***o si pe masa dao draqlaughing

| Andreeaa_2261 a răspuns:

Daca este vorba despre un viol automat o va duce la spital ca sa ii faca actul medico-legal unde arata totul, daca au fost urme de violenta, tentative de viol, zgarieturi, tulburari psihice etc. poti s-o pacalesti deschizand subiectul si facand-o sa recunoasca (tu in acest timp o intregistrezi). sa nu apelezi la "testul adevarului" deoarece nu se accepta in instanta (in cazul in care depunde plangere) succes :*