| anonim_4396 a întrebat:

Ma masturbez cand sunt excitat. Vreau sa stiu daca este bine sa te masturbezi si cam la cat timp trebuie facut acest lucru? Sau e bine sa ma las total de masturbare? E bine sa ma las si sa imi gasesc o faca cu care sa fac dragoste?

6 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

MOR DE RASSSSSSSSSSSS laughing))) doamne ce intrebare doamne

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca te masturbezi cand esti excitat.straight face

| Maya2014 a răspuns:

E ceva pur normal.Nu exista un interval de timp, faci asta cand simti nevoia, bine, asta nu inseamna din minut in minut O.o

| ThatWeirdFuck a răspuns:

E ok sa te masturbezi dar sa nu exagerezi facand asta. Gen, o data, de 2 ori pe saptamana e ok, asa zic eu.

| AnonimulTPU a răspuns:

Buna seara RoyHarper!
Masturbarea nu este un lucru rau, daca nu este practicata in exceswinking.