| anonim_4396 a întrebat:

Ma masturbez de la aproape 15 ani, iar acum am 17. Ma masturbez de 3 ori pe saptamana, iar penisul meu nu a mai crescut de pe la 14 ani. Are 11 cm in erectie si 10 in circumferinta...E posibil sa mai creasca?

Răspuns Câştigător
| alexandruanghel a răspuns:

Penisul creste pana la 19 ani. Si 12, 5 cm e media unui roman la marimea penisului.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca raspunsul meu te va intrista, trebuie sa intelegi si sa admiti faptul ca NU prea mai poate exista nici macar speranta ca dupa implinirea varstei de 17 ani sa mai creasca in lungime chiar si putin, acel penis a carei evolutie/dezvoltare a incetat sa se mai produca dupa implinirea varstei de 14 ani. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Slabe speranțe...

| MihaiNicu23 a răspuns:

E posibil sa mai creasca doar ca nu va creste prin masturbare, ci facand sex.