| Sociopatul a întrebat:

Sunt foarte complexat de penisul meu care masoara 17 cm in erectie si care are 14 cm in circumferinta. Ce sa fac sa mi-l maresc? Am 18 ani, e posibil sa mai creasca? Va rog am nevoie de sfaturi. Fetelor credeti ca este suficient?

Răspuns Câştigător
| ProfHector a răspuns:

Salut! La 18 ani, 17 cm este o marime foarte buna, pe langa faptul ca cresterea penisului tau inca nu s-a oprit. O sa ai in jur de 19 cm, si nu o sa ai probleme cu fetele la acea marime happy. Spor!

| Sociopatul explică (pentru ProfHector):

Mersi frumos frate apreciez big grin

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu îți face probleme. Este normal cât este.

| alina2k18 a răspuns:

Sigurwinking E bine sa STII, NU sa creziwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdann1107 a răspuns:

Marime medie mai creste.
Oricum sa il folosesti cum trebuie asta conteaza.

| theillusoryman a răspuns:

Îmi place contradicția:tu ai penisul de 17 cm dar ti-ai pus nick-ul "dotat" laughing)

| Sociopatul explică (pentru theillusoryman):

Pai poti fi dotat si din mai multe puncte de vedere, dar aparent tu nu esti dotat si la inteligenta

| andrei21 a răspuns:

Cand ajungi la varsta de 20 o sa vezi ca o sa o ai mai mare de atat la mine se vede happy