| Andrei1859 a întrebat:

Ma masturbez si nu stiu de ce erecția este tot mai slaba pe zi ce trece? Câteodată simt ca vine erecția dar sperma nu curge de ce? S-ar putea sa sufăr de vreo boala?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Suferi de boala masturbarii. Las-o mai moale.

| Violleta2022 a răspuns:

Spermei ii ia 10 zile sa se produca si daca tu te masturbezi zilnic, ia gandeste-te de unde atata sperma la 11-12 ani?
Vezi sa nu lesini de atata masturbat!

| doctorandus a răspuns:

Nu mai intreba asta pe forumuri, mergi la medic.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ai sub 14 ani asta e motivul, mergi la medic daca ai peste.

| AlexSalling a răspuns:

Nu suferi de nici-o boala. Po-ti sa te masturbezi si sa nu-ti vina sperma deloc (na-i 23, ai 11-12 dupa poza), din cauza ca la varsta aceea inca t-i se dezvolta...stii tu. Nu-ti fa griji.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Incearca sa faci o pauza de 2-3 zile.

| PinguIstHEBest a răspuns:

Pai depinde...normal ca erectia e mai slaba daca ti-o faci in fiecare zi...fa-o o date la 3-4 zile ca o sa ai o erectie puternica