| AleXxXAnOnYm a întrebat:

Ma pe mine ma intereseaza op fata si vreau sa stiu daca am sanse. Dand diriga mea a vrut sa o bage cu mine in banca si iea a soup nu nu nu si faza naspa ca nu mi sa mai intamplat Mereu se comporta dragut cu mine SI cand am incercat o miscare dea o cuprinde cu brata la ora de ckimie cand nea artat un film cu lumina inchisa si nu a deranjato chiar cand colegi mei seau dat seama mea zimbit si a ras nu nu rad din ala simpplu un ras dulce Si mereu cand imi dau seama ca s eujita la mine si intorc capu mereu isi intoarce privirea Nu stiu ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

Nici cu dictionaru in fata nu cred ca intelege cineva cevalaughing
In fine...din cate am inteles ea te place! cred ca daca ai intreba-o daca vrea sa fie cu tine impreuna ar accepta!
Asa ca treci la treaba!tongue

| HotChoclate a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa inveti sa vorbesti in romana si apoi sa mai incerci cevawinking

| ILoveMoon a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic dar te place date si tu pe langa ea si poate o sa iasa ceva daca o placi si ea pe tine o sa iasa un cuplu bft

| AleXxXAnOnYm explică:

Mersi laughing si vedeti ca vin din rusia de vreo 1 an si inca mi-e greu sa scriu in limba asta crying