| alisuncik a întrebat:

Buna am fost la tabara si a inceput sa ini placa un baiat imi atragea atentzia dar eram doar prieteni in ultima seara dupa cina ma stria si ma intreaba daca por dansa vals am spus ca pot putin si m-a rugat sa facem un numar pentru seara de inchidere
am facut numarul totul a esit super am avut succes simtzeam un fel de caldura din partea lui, un sentiment pe care nu l-am mai trait, ceva nemaipomenit. Apoi la discoteca dansa numai cu mine imi facea din ochi diferite gesturi, simple atingeri mereu venind din partea lui
Avea prietena dar am intzeles ca sau certat pentru ca el a dansat cu mine si nu am intzeles pina la urma... Dupa disco mi-a cerut nr de telefon si emailul meu si azi am vb iarasi
As vrea sa stiu ma place sau ini fac sperantze goale

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa te placa dar e posibil si sa fie o razbunare din partea lui fata de prietena lui daca zici ca s-au certat sau nu am inteles (s-au certat din cauza ta?)daca da atunci e clar ca baiatul s-a indragostit de tine si a uitat ca afre o prietena (si daca are ce?)daca de acum te-a gasit pe tine nu mai are rost sa stea cu ea si ar fi indicat sa se desparta cat mai curand, daca vrea sa inceapa o relatie cu tine.Adica daca te place nu are rost sa fie cu ea gandul lui fiind la tine. Vorbeste cu el si incearca sa nu te lasi pacalita de ceea ce zice si de felul cum se comporta pentru ca mi s-a intamplat si mie sa imi ia nr bla bla si intr-un final nu am ajuns nicaieri. Discuta cu el deoarece comunicarea e cheia.Bafta si sa va iubiti :*

| Abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0 a răspuns:

Eu cred ca da... am avut si eu o experienta tot ceva de genu si pana la urma s-a legat ceva intre noi...

| Smile25 a răspuns:

Posibil sa te placa dar e posibil si sa fie o razbunare din partea lui fata de prietena lui daca zici ca s-au certat sau nu am inteles (s-au certat din cauza ta?)daca da atunci e clar ca baiatul s-a indragostit de tine si a uitat ca afre o prietena (si daca are ce?)daca de acum te-a gasit pe tine nu mai are rost sa stea cu ea si ar fi indicat sa se desparta cat mai curand, daca vrea sa inceapa o relatie cu tine.Adica daca te place nu are rost sa fie cu ea gandul lui fiind la tine. Vorbeste cu el si incearca sa nu te lasi pacalita de ceea ce zice si de felul cum se comporta pentru ca mi s-a intamplat si mie sa imi ia nr bla bla si intr-un final nu am ajuns nicaieri ci am ajuns sa sufar eu din cauza lui. Discuta cu el deoarece comunicarea e cheia.Bafta si sa va iubiti :*(scuza-ma am fost uitat sa ma loghez)