| alinaioana12 a întrebat:

am o problema. daca se poate numi asalaughing. Deci sa va explic:eu merg la dansuri, si acolo am cunoscut un baiat e cu 2 ani mai mare ca mine dar nu locuieste in orasul meu. Mie imi place de el, dar lui nu stiu(de fapt nu cred) pentru ca, cu toate fetele se comporta frumos si mai ales cu verisoara mea(cu care petrec aproape tot timpul)ii spune iubire si tot felul de alinturi(bineinteles in gluma) si o ia in brate dar cu mine nu.Asta se intampla la dansuri, apoi dupa ce terminam dansurile mergem la un bar la suc.Acolo el se pune langa mine, si vorbeste cu mine si face unele chestii care ma fac sa cred ca ii place de mine.Deci voi ce credeti(mai ales baietii) ii place sau nu de mine?:d.Mersi la toti care raspund:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu iti spune cuvinte (draga, frumoaso ce bine arati...) nu te place.

| alinaioana12 explică:

Mi-a zis de mai multe ori ca is frumoasa si draguta:d