| flory13 a întrebat:

Ma place? imi place de un baiat dar nu stiu daca si lui ii place de mine. l-am cunoscut inainte de a merge intr-o excursie organizata de scoala mea, el o inceput sa vb cu mine, am facut schimb de id-uri, etc. in excursie am stat tot timpul impreuna, pe scaun, unde mergem eram aman2, apoi ne-am mai distantat. in vancanta insa, ne vedeam de 2 ori pe saptamana, mergem la suc. el lucra intr-ul oras la 30 de km de mine, si eu trebuia sa merg la niste ore in orasul respectiv, mergeam de 2 ori pe saptamana si ne intalneam de fiecare data la suc. mi-o cerut si sa ies mai devreme sa stam mai mult. vorbeam zilnic prin mesaje si la telefon.imi trimitea mesaj de nb cu pupici. la inceputul verii aveam prieten si el o aflat si cand ne-am intalnit la suc m-o intrebat de pr meu si se vedea ca era gelos.Cand vorbeam imi zicea tot felul de probleme pe care le avea, dar niciodata nu am vorbit despre relatii, nu o incercat nimic cu mine. o data o zis ca sa il acoper in fata sefului lui ca vroia sa se intalneasca cu o fata,(seful lui ma stia si stia ca iesim la suc ) dar pana la urma nu o mai mers, nu stiu de ce. acum de cand o inceput scoala, nu prea vorbim. ne vedem in pauze si vorbim, ne salutam etc. ( precizez ca anul asta avem bac aman2). vreau sa imi spuneti ce credeti. o fost doar o amicitie, sau chiar ma place si nu stie cum sa imi spuna? ( nu stie ca eu m-am despartit de pr meu ). funda :X

2 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu cred că a fost doar o prietenie, nu pare să te placă sau nu vrea să arate că te place.

| flory13 explică:

Prietenie cu pupici la sfarsit de mesaj de noapte buna?hee hee