| ExTr3M3 a întrebat:

Ma place sau nu?
Intrebarea asta imi da tarcoale de cateva saptamani.
Ea este o colega de clasa. Vorbim mult, schimbam zambete, vorbim la telefon, pe mess, spune ca ma iubeste ca pe un frate si ca i sunt drag, dar nu stiu daca ma place si nu am curajul sa o intreb
P. S:sunt cam timid

3 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Greuu de zis. Depinde ce simti, atunci cand esti in preajma ei. big grin iti bate inima mai tare, incepi sa transpiri. chestii de genulaughing. O, nu! Nici sa nu aud de rusine. Esti baiatstraight face, tu ar trebui sa i`o spui. Nu ea. Fa-ti curaj, n-ai nimic de pierdut, multa bafta, curaj. Si craciun fericit!:*

| MaDeclarFan a răspuns:

Eu cred ca te vede ca pe cel mai bun prieten.Ar trebui sa-i strecori cumva ideea ca tu o placi si vezi ce zice. Daca ea continua cu "fratele" atunci nu te place ca iubit.

| georgy_2003 a răspuns:

Pai eu cred ca cel mai bine ar fi k tuh sa-i spui k adevararth ce simti. poate ca si el la feel...Altfeel daca nu incerci nu ai de unde sa stie. Teas sfatui sa-i spui cat mai repede. Sper ca te-am ajutath.pa.:*