| ForeverAlone20 a întrebat:

.am o intrebare pentru toate fetele si as vrea un sfat.Eu sunt genul ala de fata nepopulara si nu prea stiu cum sa ma bag inseama.Ce ar trebui sa fac.O colega de la scoala care era cea mai buna prietena a mea acum sta cu o alta fata si iese cu ea in pauza si pe mine nu mai ma baga inseama.m-a rugat intr-o zii sa merg cu ea la cumparaturi si am mers si am vorbit chestii despre scoala si colegii de la scoala dar totusi nu suntem ca inainte.Maine ne schimbam clasa si ea a zis ca nu stie daca mai vrea sa stea cu fata aia in banca ca nu prea mai invata dar eu nu am avut curajul sa o intreb daca sa stea cu mine.Nu pot sa o intreb :"TU DE CE NU PREA MAI VORBESTI CU MINE" pentru ca o sa zic ceva gen:"HAI TU, CUM NU TE-AM MAI BAGAT IN SEAMA", o cunosc super bine si asa o sa zica.Cum sa ma apropii din nou de ea, despre ce sa vorbim. Dati-mi idei de subiecte interesante, nu stiu..cum sa procedez? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| bbyyyyyyyy a răspuns:

Esti intr-o situatie nasoala! Daca vrei sa te apropi de ea la inceput mai bine a-i face-o sa isi doreasca ea sa fie cu tine, in sensul sa ii propui niste activitati mai deosebite decat cealalta prietena a ei. Cheam-o in oras la un suc sa mai povestiti, sau sa doarma la tine etc, sunt multe lucruri ce le puteti face. Din proprie experienta iti spun, cu cat statis mai mult impreuna cu atat aveti mai multe intamplari si va cunosteti mai bine, deci aveti ce vorbi. Asta e cheia, sa faci cumva sa fiti din nou cat mai mult una cu cealalta. Puteti vorbi despre baieti, despre haine, despre alte fete laughing subiecte normale

| ForeverAlone20 explică (pentru bbyyyyyyyy):

Multumesc mult pentru sfat.O sa tin cont de el. happy

1 răspuns: