| Bibiutza a întrebat:

Sall...Afara ploua si eu ma plictisesc...sad dati-mi va rog niste idei

Răspuns Câştigător
| blue95 a răspuns:

-citeste
-canta
-danseaza
-deseneaza
-scrie ceva
-compune poezii sau povesti
-priveste cum ploua
-iesi si dansezi in ploaie
-cheama o prietena la tine
-joaca carti cu cineva sau remmy
-stai pe net
-pe TPU
-vorbeste la telefon
-fa curatenie
-uita`te la un film.

sper ca ti-am fost de folos:*

8 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! Incearca sa te uiti la un film, sa rasfoiesti o revista, sa citesti, sa te joci, vb la telefon cu o prietena care sa nu te plictiseasca si mai tare, asculta muzica, stai pe TPU si pe youtube, intra pe www.starshiners.ro nu cred ca te plictisesti sa te uiti la haine, poti sa faci putina ordine in garderoba ta sa vezi ce iti mai place si ce nu, uita-te la tv...incerca sa faci tot ce este posibil in casa.
sper ca ti-am dat cateva idei utile.pa-pa

| Mony a răspuns:

Stai pe mess, uitate la TV, poti sa citesti o revista, o carte, deseneaza, asculta muzica, fa un puzzle, vorbeste cu prieteni la telefon, fa-ti ceva poze, uitate la un film (poate ceva comedie sa te inveseleasca), dormi un pic, stai in pat, stai la oglinda si fa-ti ceva coafuri (asa de distractie, mai multe modele), uitate la ceva poze amuzante pe net, etc
poate iti mai vine ceva idee >DISTRACTIE

| deia a răspuns:

Eu imi mai pierd vremea pe www.neuronu.ro. sunt inagini amuzante. videoclipuri. multe lucrturi interesante :d

Sau fac teste pe : www.clopotel.ro

:D

| Vogelspinne a răspuns:

Citeste o carte big grin

| medgirl a răspuns:

Trage un pui de somn
Asculta muzica
Raspunde pe TPU
Stai pe net
Informeaza-te de noua moda
Suna-ti prietenii
Danseaza dupa melodia preferata
Compune o poezie
Scoate un film interesant

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Pai citeste o carte, asculta muzica, joaca un joc, deseneaza sau scrie o poveste daca stii, stai pe net pe diferite site-uri, vorbeste pe mess cu prietenii.

| viorelmuresan a răspuns:

Pai incearca sa ii explici psicii tale de ce a izbucnit al-2-lea razboi mondial sau da note trecatorilor si incearca sa iti dai seama cat sunt de prosti...sau cauta-ma la id de mess vyorel_vyo2000 sa discutam putin