| Spynky a întrebat:

Dati-mi si mie idei de niste jocuri ca de metin m-am plicti dau cont de 38 pe ro si 85 pe blacknight dar ziceti si mie jocuri misto...big grinhappywinkingpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Add la nebunie_rozz22... pai 4STORY, BURN BUDDY, FARMERAMA, GTAetc etc da add la id nebunie_rozz22 si`ti zic

| Popcorncubranza a răspuns:

Lineage big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un joc de cultura generala, se cheama conquiztador

| Titiink a răspuns:

Jucati TheOneMt2...e super Gm te ajuta.iti face lvl i iti da iteme si bani ...http://theonemt2.forumotion.net/ asta e siteul. Intrati!