| anonim_4396 a întrebat:

Ma plimbam intr-o zi cu iubitu meu si ne-am oprit intr-o gradina si ne-am asezat si nu stiu cum stateam eu dar eram in fata lui. m-a luat de maini si m-a tras peste el am inceput sa ne sarutam si el in timp ce ne sarutam imi punea mana pe fund, mi-a bagat mana pe sub tricou si ma tot mangaia, ma rog a fost drgaut. deci baieti voua va place sa faceti chestii din astea ( mentionez ca sunt fata am 15 ani el 17 ) pot sa raspunda si fetele si baieti. funda

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu mi se pare normal sa va pipaiti in locuri publice.Pastrati tandreturile astea pentru voi,in privat.
Oricum, sper ca esti pregatita pentru sex, ca asta o sa-ti ceara cat de curand.

| CoquineNoire a răspuns:

Du'te si epileaza'ti mustatile si pe urma mai pui o data intrebarea.

| foxi a răspuns:

Asa incepe propunerea de a face sex!

| krystal02 a răspuns:

DA. E ceva destul de obisnuit la baieti sa faca asta. Deci nu iti face probleme. Dar ai si tu grija cat le permiti, ca apoi li se urca la cap si o sa iti ceara sa faci sex cu el chatterbox. Asa ca ai grija ce accepti si ce nu.

| hoinaru a răspuns:

Hmmm... Cand zici iubitul tau mai exact ce inseamna asta? A avea un prieten si a avea un iubit sunt 2 chestii diferite. Daca va stiti de maxim 1 spatamana nu stiu daca il poti considera iubit. Diferenta de varsta e ok si daca aveti ceva special intre voi e perfect normal sa vrea sa "exploreze". Da-mi voie sa iti dau un sfat: cu cat cedezi mai greu la unele lucruri cu atat va fi mai frumos happy (asta daca e baiatul potrivit pentru tine, daca nu iti vei da tu seama).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Astupă-ți în beep balcoanele alea din avatar
2. Nu e bine, nu în locuri publice.
3. A vrut să te excite, să te facă să faci sex cu el, presupun. Să nu dea naiba să accepți.
Mie nu îmi place să fac așa ceva și nici să mi se ofere în locuri publice. Acasă merge.

| Astrid_4172 a răspuns:

Da, baietilor le place la nebunie chiar. Daca si tie iti place, lasa-l sa faca ce vrea, daca nu, opreste-l. Spune-i frumos, cu calm, ca nu vrei ca el sa faca aceste lucruri. Daca-l lasi, toata joaca asta poate duce foarte repede si foarte usor la sex, daca nu vrei sa se ajunga pana acolo, spune-i, daca vrei, uita de tot si lasa-te dusa se val. Distractie!