| chiritescu a întrebat:

iubitu meu mi-a pus mana pe fund si pe sanii credeti ca el sta cu mine numai pentru asta? nu stiu ce sa cred ca de la un timp ma inteleg ma bine ca nikiodta cu el...bah chiar ne-am dus la un balci amn2 si mi-a luat numai ce am vrut eu. dar kteodta cand ne sarutam imi pune mana pe fund ori pe sanii asa faceti voi baieti sau el sta cu mine numai pentru a pune mana sau nu stiu poate urmareste ceva cu toate ca nu mi-a zis nikiodta nimic.mai glumim noi dar mai rar pana la urma cred ca toata lumea mi glm. avem 8 luni impreuna si nu as vrea sa m desp de el doar pentru chestia asta. vreau si eu un sfat.

Răspuns Câştigător
| bombonikrouz a răspuns:

Logik ca iti pune mana pe sanii si pe fund daca sunteti de atata timp impreuna eee si normal nu te speria si pietenul meu imi pune mana pe sanii si pe fund eu il las pentru ca, consider ca am ce sa arat si am senzatia ca e topit dupa mine desi sunt impreuna cu el de 1 an si 9 lunii...eu nu cred ca sta cu tine pentru altceva doar ca ii place cum arati acum parerea mea si inseamna ca te iubeste daca tia fqt toate pofetele daca considerii ca te-am ajutat imi daii funditzzaa:*big grin

4 răspunsuri:
| Julia89 a răspuns:

Imi aduci aminte de mine cand eram la inceputul relatiei acum avem 7 ani de cand suntem impreuna si tot asa a inceput, da si eu ma simteam stanjenita mai ales ca era primul meu prieten si nu stiam cum sa reactionez, dar e ceva normal dupa un timp daca o sa mai fiti impreuna o sa vezi si tu vrei acelasi lucru. iubiti-va mult si multi ani inainte!laughing)

| Elysssa a răspuns:

E iubitul tau,are si el dreptul sa te atinga, macar putin, mai ales ca sunteti impreuna de 8 luni.Ce vrei sa stea statuie? Daca nu ti-a cerut sa faceti sex,e foarte bine,nu strica cu nimic cateva atingeri/mangaieri,e ceva normal! Nu te despartii de el, daca te atinge putin, nu inseamna ca nu te respecta! Cel mai important e sa va intelegeti. Iubiti-va mult!

| MinnieHaha a răspuns:

laughinglaughing
Evident ca toti baietii fac asahappylaughinglaughing
Nu urmareste nimicwinking Si daca sunteti imp de 8 luni:o eu zic sa il lasi:*
Stai linistitawinking Nu vrea nimicwinking te vrea doar pe tine

| dadaloveu a răspuns:

Pai de obicei baietii cam asa fac mai pun mana si prin alte parti, nu numai atunci cand isi saruta prietena sau chestii din astea aici nu e vorba daca e normal sau nu...fiecare baiat actioneaza asa cum vrea poate ca isi doreste ceva mai mult de la tine si tocmai de aceea iti da unele semnale sau poate ca asa face el...mai bine discuti cu el daca te deranjeaza acest lucru si el iti va spune cu sigurantakiss