| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt un specimen mai ciudat. laughing Deci joia asta (23 Ianuarie) mi-am luat un mozol de nu va puteti inchipui. Eram singura fata si eram cu vreo 10 baieti... M-au lat de picioarem-au bagat in zapada mi-au pus piedici. Si mentionez ca ei sunt in a opta. Azi (24 Ianuarie) mi-am luat un mozol teribil de la baietii din clasa si un coleg imi da si palme la fund. Voua va place? Sau numai eu sunt cea care se distreaza atunci? :3

Si cum sa scap de aia de a opta? Sunt obligata sa ies afara in pauze si ei mereu vin si imi dau mozol... Bine la ei e mai bine ca nu ma trantesc jos ci ma pun usor dar ajung uda in clasa cu zapada in blugi si chiar in tricou (sutien) :\

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Asta mi se pare o cretinitate. Daca te prinde tactu, omor topor iti da.
Eu te-as ***, fă!

| Polaris a răspuns:

Ai probabil un fetish cu viol, gang bang-uri și bukkake. Tati tău e mândru.

| AtateaConditii a răspuns:

Te considera o usuratica si nu au respect fata de tine daca orice baiat isi permite sa te sarute fara voia ta. Sa stii ca esti vazuta urat de celelalte fete si de baieti doar ca nu spun ca sa profite de tine. Nu ii mai lasa sa faca asta si chestia ca esti obligata sa iesi afara in pauza nu o cred. Stai in banca ta si la propriu si la figuratlaughing.

| PedoBarbie a răspuns:

Şi tu accepţi?

| andrei1237 a răspuns:

Nu mai sta si ia initiativa. Spune-i profesorului de serviciu ce iti fac si el va lua initiativa.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Si tu stai ca proasta?laughing)

| LastKisss a răspuns:

Spune-i dirigintei/dirigintelui sau directoarei/directorului si nu mai iesi din clasa

| JJ16 a răspuns:

La ce fata ai, tu stii ce ala mozol copila? laughing