| Macaroanecubranza a întrebat:

Ma salutat un baiat care s-a intalnit cu bff ul meu acum ceva timp(ea a zis ca e de treaba,dar nu o atrage ca aspect, plus ca bff ul meu are iubit.)si ea sigur nu e de acord sa vorbesc cu el, dar mie imi place de el..Nu stiu ce sa fac, daca o sa vorbesc cu el ma tem ca o sa o pierd! Dau funda pentru cine ma ajuta cu un sfat.

2 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

E cam ciudat pentru prietena ta sa îți placa de un băiat pe care ea l a refuzat. Nici el nu procedează tocmai bine, întâi s-a dat la ea și apoi la tine. Dacă ea nu îl refuza? Trebuie sa te gândești dacă merita. Dacă el chiar te place și tu la fel poți încerca în fond nu a fost cu ea, dar dacă e ceva superficial nu are rost.

| Pool77 a răspuns:

De ce nu te-ar lasa?

Ok, am inteles ca nu te lasa parintii si iti pun restrictii parintii, dar totusi, nu o prietena sau un partener de viata.
Da-o-n pl mea, nu-ti rata sansa, poate o sa iasa ceva frumos, de unde stii?