| ktlina a întrebat:

Am o mica nedumerire. Dimineata cand ma scol, am picoarele umflate.Dar nu doar partea de jos, tot piciorul si nu inteleg de ce..Pe parcursul zilei mi se dezumfla. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

Retii apa, poti avea probleme renale sau stai prea mult in picioare, mergi la doctor, pana atunci maninca mai nesarat si pune perna sub picioare vreo ora 2.

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Du-te la medicul de familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai retineri de apa.
Ai probleme renale, mergi la medic pentru investigatii.
Te pup!

| Own3r a răspuns:

Probabil e apa acumulata in corp. Mergi des la baie?

| CityOfSatan a răspuns:

Consulta un medic!

| Unniique a răspuns:

Pai, du-te la doctor. Doar el va stii exact ce ai si ce iti trebuie!